ZŠ BOHUŠOVICE N.O.


OZDRAVNÝ POBYT

Po návratu prosím, prohlédněte dětem důkladně hlavu.

 

1. den

Po příjezdu jsme se ubytovali. Vybavení hotelu - pokoje se dětem moc líbí. Po krátkém vybalení jsme šli na oběd.

K obědu jsme měli gulášovou polévku a sekanou na smetaně s knedlíkem.

Po dovybalení a krátkém poledním klidu jsme šli na procházku. Počasí nám přálo a tak jsme si udělali krásný výlet.

Po návratu v 17.45 jsme šli na večeři - dušená mrkev, maso a brambory. Potom děti psaly první dopisy a postupně se ukládaly k spánku.

 

2.den

Od rána pršelo. Když trochu přestalo, vydali jsme se na prohlídku dřevěných soch. Než jsme tam došli, opět "lilo". Odpoledne to bylo ještě horší. Přesto, když déšť trochu ustal, vydali jsme se na procházku do Kyjova - podívat se na přehradu. Procházka lesem by byla moc pěkná - jenom ten déšť. Rozpršelo se a lilo jako z konve. Sušíme kde se dá, co se dá. Večer po večeři - svítí sluníčko - snad je to předzvěst zítřejšího krásného počasí.  

 

3.den

Počasí opět nezklamalo - pršelo. I když alespoň někdy na chvíli se objevilo sluníčko, ale déšť nás opět několikrát překvapil. Už si na to zvykáme a začíná nám to nepřipadat divné. Všechny děti jsou v pořádku, jenom přivezeme několik pláštěnek roztrhaných. Vše se nám daří vysušit, na pokojích máme teploučko. Jídlo je dobré.

Včera:  o - hovězí vývar, bramborová kaše a karbanátek, v - sladké kynuté knedlíky.

Dnes:  o - čočková polévka, špagety , v - rizoto

 

4.den

A pro změnu, ráno prší. Ven jdeme v pláštěnkách, na chvíli  je odkládáme. Po obědě - neprší! Znovu se jdeme podívat na sochy, tentokrát za suchého počasí. Děti se tam vyřádily, nakoupily dárky pro nejbližší. Ti nejodvážnější se svezly na "lanovce".  Večer je vychodnocení celého týdne, předání diplomů nejlepším pokojům a všem diplom od  "pana Korbela". Po večeři děti ještě dostanou jako odměnu zmrzlinový pohár a potom půjdeme balit. Snad dáme dohromady všechny ponožky atp. A na zítřek se již dětí těší na návrat domů.

Protože musíme pokoje opustit do 10 hodin, změní se pravděpodobně návrat příjezdu. Do Bohušovice přijedeme asi ve 14.45 hodin. Prosíme rodiče, aby byli na náměstí dříve.

Ještě jedna informace: V pondělí budou mít děti 1. a 2. třídy akci "Za zvířátky do knížek" - prosíme v pondělí donést 30,-Kč.

Jídelníček: o - buchtičky s krémeme (hodně si děti přidávaly), rýžová polévka, v - kuře s bramborem a zmrzlinový pohár.

K svačinám jsme vždy měli jogurt a jablíčko.

 

 


4.den

/album/a4-den/dscn7295-jpg/

—————


3.den

/album/a3-den/dscn7249-jpg/

—————


2.den

/album/a2-den/dscn7182-jpg/

—————


1. den

/album/a1-den/dscn7159-jpg/

—————